TEB Wałbrzych

Kursy - Wałbrzych

Raz obrany kierunek w życiu zawodowym wcale nie musi być tym jedynym. Przeciwnie, im więcej ma się zainteresowań, im bardziej jest się elastycznym i chętniej podejmuje się nowych wyzwań, tym większe są szanse na to, że brak pracy nigdy nie będzie problemem.

Osoby aktywne, posiadające kwalifikacje do wykonywania kilku różnych zawodów, które stale starają się być na bieżąco z rynkowymi nowościami, zawsze są doceniane przez pracodawców, a przede wszystkim żyją ciekawiej. I właśnie dlatego dobrze jest inwestować w siebie i  ciągle się uczyć. Z TEB Edukacja jest to nie tylko proste, ale i przyjemne. W oddziałach w różnych miastach kraju można zapisywać się na kursy kosmetyczne, farmaceutyczne, stomatologiczne, księgowe, informatyczne, językowe i wiele innych. Kursy Wałbrzych to przy tym tak samo zajęcia zaplanowane na kilka godzin jak i rozbudowane kursy, podczas których można przygotować się do wykonywania nowego dla siebie zawodu od podstaw. Z TEB Edukacja można więc śmiało planować swoją zawodową przyszłość, przygotować się na zmianę stanowiska pracy albo nawet samej branży.

Oferta TEB Edukacja jest bardzo atrakcyjna z kilku powodów. Przede wszystkim duża ilość oddziałów oraz dogodne terminy zajęć sprawiają, że na kursy z powodzeniem mogą zapisywać się osoby z mniejszych miast, również te czynne zawodowo. Kursy nie kolidują z codziennymi obowiązkami, w dodatku nie trzeba spełnić żadnych dodatkowych wymagań, żeby móc się na nie zapisać. Programy zajęć są tworzone przez profesjonalistów, a uwzględnia się w nich tak samo teorię i praktykę. W ramach kursu otrzymuje się materiały szkoleniowe, a po ukończeniu zajęć wydawane są certyfikat TEB oraz pismo na druku MEN.

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP