Kursy - Tychy

Bycie aktywnym na rynku pracy nie sprowadza się do samego tylko wyszukiwania ofert pracy i wywiązywania się z zawodowych obowiązków, jeśli już podjęło się pracę. Zarówno osoby zatrudnione, jak i te, które wciąż jeszcze poszukują swojego miejsca, coraz częściej decydują się na własną rękę dokształcać, zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności. Najlepszą do tego okazją jest udział w kursach i szkoleniach.

TEB Edukacja ze swoją bogatą ofertą kursów i coraz większą liczbą oddziałów w różnych miastach kraju zyskuje coraz większe uznanie. Z TEB Edukacja można przy tym zarówno uzupełniać swoje wykształcenie, jak też i zupełnie zmieniać fach czy branżę. Najczęściej wybierane kursy Tychy to różnego typu zajęcia dla kosmetyczek, jak również i kursy pozwalające nabyć umiejętności wymagane przy pracy biurowej. Wśród bardziej atrakcyjnych zajęć są praktyczne kursy z obsługi komputera, jak również i zajęcia, dzięki którym można lepiej poznać różne aplikacje biurowe i typowo księgowe. Każdy z kursów ma starannie opracowany program, w którym tak samo duży nacisk kładzie się na teorię i praktykę. Lekcje prowadzone są przez profesjonalistów, a TEB Edukacja zapewnia też dodatkowe materiały szkoleniowe dla wszystkich swoich kursantów. Zajęcia odbywają się w weekendy lub w systemie wieczorowym, na kursy mona zapisywać się online, a w przypadku tych droższych możliwe jest opłacenie ich na raty.

By móc zapisać się na kursy TEB, nie trzeba posiadać żadnego przygotowania, a tylko nieliczne z kursów stomatologicznych czy kosmetycznych wymagają odbycia wcześniej innego kursu. Wszyscy uczestnicy zajęć po ich ukończeniu otrzymują certyfikat TEB a także pismo na druku MEN.

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP