TEB Toruń

Kursy - Toruń

Najpewniejszym sposobem na zabezpieczenie swojej zawodowej przyszłości jest dbanie o karierę, a nawet jeśli ma się już stałą pracę, dobrze jest stale podnosić kwalifikacje oraz zdobywać nowe umiejętności, które w razie potrzeby pozwolą podjąć pracę w innym zawodzie lub nawet branży. Zamiast jednak pisać się na kosztowne i długie szkolenia i dodatkowe studia, lepiej jest zdecydować się na kursy, które nastawione są głównie na przyswojenie praktycznych umiejętności, a wiedza teoretyczna ograniczona jest w nich do absolutnego minimum.

TEB Edukacja ma w swojej ofercie coraz więcej takich kursów różnego typu: kosmetyczne, medyczne, farmaceutyczne, z zakresu księgowości oraz administracji. Kursy Toruń pozwalają dobrze przygotować się do pracy asystentki w gabinecie stomatologicznym, dzięki nim można również zwiększyć swoje szanse na pracę w salonie kosmetycznym. Wiele możliwości stwarza również ukończenie kursu z grafiki komputerowej oraz z księgowości i podstaw przedsiębiorczości.

Na kursy TEB może zapisać się każdy. Zajęcia organizowane są w dogodnych terminach, najczęściej w weekendy lub w dni powszednie w godzinach popołudniowych, dzięki czemu nie kolidują z innymi obowiązkami codziennymi. Coraz większa ilość oddziałów TEB Edukacja w różnych miastach i przede wszystkim atrakcyjne ceny kursów sprawiają, że nowe kwalifikacje, które tak potrzebne i cenione są na rynku, są właściwie w zasięgu ręki. Same kursy trwają średnio od kilku do kilkudziesięciu godzin, a czas trwania uzależniony jest od rodzaju zajęć. Kursy kosmetyczne zazwyczaj kończą się na jednym spotkaniu, podczas gdy zajęcia z księgowości czy nauki języków obcych rozpisane są kilka zjazdów organizowanych zazwyczaj co drugi weekend. W programie każdego kursu uwzględnione są tak samo teoria i praktyka, zaś uczestnicy otrzymują jeszcze dodatkowo materiały szkoleniowe. Po kursie wystawiany jest natomiast certyfikat TEB oraz pismo na druku MEiN. 

Znajdź kurs

Medyczne i farmaceutyczne:

570.00 zł Bańki ogniowe i konchowanie uszu

Termin: 03.12.2022
Czas trwania: 10 h dydaktycznych
Czytaj więcej

570.00 zł Bańki ogniowe i konchowanie uszu

Termin: 15.01.2023
Czas trwania: 10 h dydaktycznych
Czytaj więcej

900.00 zł Kurs Lomi Lomi

Termin: 21-22.01.2023
Czas trwania: 10 h dydaktycznych (każdy dzień)
Czytaj więcej

Kosmetyka i fryzjerstwo:

900.00 zł MEGA PAKIET - kursy makijażu

Termin: 5-7.12.2022
Czas trwania: 3 x 6 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

490.00 zł Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

Termin: 28.01.2023
Czas trwania: 8 h dydaktycznych
Czytaj więcej

490.00 zł Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

Termin: 11.02.2023
Czas trwania: 8 h dydaktycznych
Czytaj więcej

Godło RP