TEB Szczecin

Kursy - Szczecin

Zdobywanie nowych umiejętności i ciągła nauka nie są już nawykami co bardziej ambitnych osób. Ta elastyczność, gotowość do zmian i chęć do podnoszenia kwalifikacji stały już właściwie wymogiem naszych czasów. Bez tego nie ma co liczyć nie tylko na awans czy podwyżkę, ale niekiedy również i na jakąkolwiek pracę. Chociaż różnych ośrodków szkoleniowych regularnie przybywa, to jednak zamiast sugerować się cenami, lepiej postawić na sprawdzone firmy. TEB Edukacja obecna jest na polskim rynku już od dawna, ma ugruntowaną pozycję, jej oferta kursowa stale się rozrasta i regularnie też powstają nowe oddziały TEB w coraz to nowych miastach. Kursy Szczecin to już nie tylko zajęcia przygotowujące do pracy w branży kosmetycznej, stomatologicznej, medycznej czy księgowości, ale również i takie, które umożliwią wyjazd za granicę czy pozwolą z czasem dorabiać po godzinach. Na zajęcia w TEB Edukacja uczęszczać można nawet hobbystycznie, tym bardziej że coraz więcej kursów zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Wiele zajęć w TEB Edukacja to kursy zaplanowane na jedno spotkanie weekendowe, ale nie brakuje też i takich zajęć, które trwać mają kilkadziesiąt godzin, jak np. kursy z księgowości, języków obcych czy obsługi komputera.

W TEB Edukacja zawsze ma się zapewnione zajęcia teoretyczne i praktyczne z profesjonalistami, a ponadto również materiały szkoleniowe. Po wszystkich kursach wystawiane są też certyfikaty TEB oraz pisma na druku MEN.

Na zajęcia można zapisywać się online, terminy spotkań ustala się najczęściej na weekendy, chociaż niektóre kursy organizowane są też w dni powszednie w trybie wieczorowym. Droższe kursy opłacać można w ratach. 

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP