TEB Radom

Kursy - Radom

Raz obrany kierunek w zawodowej karierze wcale nie musi okazać się jedynym właściwym, a przez wiele lat obecności na rynku pracy z powodzeniem można spróbować swoich sił w różnych zawodach i związać się z różnymi branżami. Najpierw dobrze jest jednak zdobyć do tego odpowiednie umiejętności. Kwalifikacje podnieść można dzięki różnym typom kursów zawodowych organizowanym przez TEB Edukacja w coraz większej liczbie miast. Oferta kursowa jest przy tym coraz bogatsza, zwłaszcza jeśli chodzi o kursy Radom kosmetyczne, stomatologiczne i farmaceutyczne.

Z TEB Edukacja można również przygotować się do pracy w różnych typach przedsiębiorstw, jak też i zapisać się na zajęcia, które przygotują do założenia i prowadzenia działalności gospodarczej. W wielu oddziałach TEB zdecydować się też można na kursy, które przygotowują do wykonywania pracy tymczasowej lub dodatkowej. Jeśli wyjazd do pracy za granicę był do niedawna niemożliwy z uwagi na słabą znajomość języka, można to zmienić, zapisując się np. na kurs język niemiecki dla opiekunów medycznych.

Zdecydowana większość zajęć oferowanych przez TEB Edukacja pozwala zdobyć umiejętności cenione dziś na rynku pracy, ale na wiele kursów warto zapisać się również dla siebie. Zajęcia z dekoracji wnętrz, masażu, wizażu czy komponowania posiłków przydadzą się w życiu i można dzięki nim, pod okiem doświadczonych nauczycieli, rozwijać swoje zainteresowania.

Niektóre z kursów w TEB zaplanowane są na kilka godzin i odbyć można je w jeden dzień, ale nie brakuje i takich kursów, w których przewidziano po kilkadziesiąt godzin spotkań. Droższe kursy można opłacać w ratach, a na wszystkie zajęcia zapisywać się można w sekretariatach TEB w różnych miastach lub przez internet, bezpośrednio na stronie internetowej TEB Edukacja. Po zakończeniu kursów każdy uczestnik otrzymuje certyfikat TEB oraz pismo na druku MEN.

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP