Kursy - Piła

Dbanie o własną karierę i ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest obecnie już normą, a kursy i szkolenia organizowane w coraz większej liczbie miast cieszą się rosnącą popularnością. Kursy odbywa się głównie z myślą o rozwoju kariery, chociaż na wiele z tych najbardziej atrakcyjnych warto zapisać się nawet dla siebie, by wzbogacić wiedzę.

TEB Edukacja sprzyja nie tylko zdobywaniu nowych kwalifikacji, które docenią pracodawcy, ale i umiejętności, które przydadzą się w codziennym życiu. Kursy Piła to zajęcia różnego typu: kosmetyczne, farmaceutyczne, informatyczne, tworzone dla pasjonatów, ale i specjalistów. Z TEB Edukacja można poznać techniki masażu klasycznego lub wyszczuplającego, dowiedzieć się sporo o dermokosmetykach, suplementach diety, komponowaniu posiłków, wizażu i makijażu, jak też i zdobyć podstawowe umiejętności, które pozwolą pracować jako asystentka w gabinetach stomatologicznych. Niektóre kursy w TEB Edukacja świetnie też przygotowują do pracy dodatkowej, np. przy tworzeniu stron www czy projektowaniu graficznym. W wielu oddziałach TEB Edukacja w różnych miastach można również poznać obsługę komputera od podstaw. Z bardziej rozbudowanych kursów zaś warto zwrócić uwagę na zajęcia z zakresu administracji i księgowości, jak również i na kurs język niemiecki dla opiekunów medycznych, który wręcz stworzony jest dla wszystkich tych osób, które poważnie myślą o wyjeździe do pracy za granicę, ale najpierw chcą podszkolić język.

Po ukończeniu każdego z kursów w TEB Edukacja otrzymuje się certyfikat TEB oraz pismo na druku MEN, które potwierdzają zdobycie konkretnych umiejętności. Na zajęcia można zapisywać się online lub w sekretariacie TEB w konkretnym mieście, a w przypadku droższych kursów, za zajęcia płacić można w kilku ratach.

Znajdź kurs

Kosmetyka i fryzjerstwo:

450.00 zł Lifting i laminacja rzęs i brwi

Termin: 19.04.2023
Czas trwania: 6 godzin
Czytaj więcej

700.00 zł Henna pudrowa

Termin: 2023-04-26
Czas trwania: 8
Czytaj więcej

380.00 zł Depilacja twarzy i ciała woskiem

Termin: 24.04.2023r.
Czas trwania: 5 godzin
Czytaj więcej

350.00 zł Masaż bańką chińską

Termin: 08.05.2023
Czas trwania: 10 godzin
Czytaj więcej

Informatyka i media:

220.00 zł Grafika komputerowa

Termin: Czerwiec 2023
Czas trwania: 70 godzin
Czytaj więcej

Administracja i finanse:

750.00 zł KADRY I PŁACE, ZUS

Termin: 2023-05
Czas trwania: 60 godzin
Czytaj więcej

Inne:

220.00 zł Animator zabaw dziecięcych

Termin: maj 2023
Czas trwania: 12 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

Godło RP