TEB Lublin

Kursy - Lublin

Obecnie, żeby zabezpieczyć swoją zawodową przyszłość, trzeba nauczyć się bycia elastycznym. Jeden zawód to nierzadko za mało, a w trudnych na rynku czasach dobrze jest mieć dodatkową furtkę i być przygotowanym do pracy w innym lub nawet w innej branży. Żeby zdobyć niezbędne do tego kwalifikacje, można zapisać się na dodatkowe studia, ale rzetelną wiedzę otrzymać można również i na profesjonalnych kursach i szkoleniach, np. tych organizowanych przez TEB Edukacja w różnych miastach w Polsce.

Kursy Lublin to zajęcia dla wszystkich tych osób, które chcą związać się głównie z branżą kosmetyczną lub szukać pracy w gabinetach stomatologicznych, ale oferta TEB regularnie się poszerza i zainteresowani praktycznie bez ograniczeń i bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów mogą zdobywać kwalifikacje do pracy w nowym zawodzie.

W zależności od wybranego kursu, program zajęć rozpisany jest na kilka lub nawet kilkadziesiąt godzin, a zajęcia odbywają się w weekendy albo popołudniami w dni powszednie. Droższe kursy opłacać można w kilku ratach, a na zajęcia można zapisać się tak samo w sekretariacie TEB w konkretnym mieście lub przez internet. W ramach zajęć kursanci otrzymują materiały szkoleniowe, zaś po ich zakończeniu wydawane są certyfikaty TEB wraz z pismem MEN. Warto o ich posiadaniu wspomnieć w swoim CV, tym bardziej że na zajęciach zdobywa się nie tylko wiedzę czysto teoretyczną, ale i praktyczną i wykorzystuje się ją od razu w części warsztatowej każdego z kursów.

Warto zainteresować się ofertą TEB Edukacja, zainwestować w swoją przyszłość, nakierować swoją karierę zawodową na zupełnie nowe tory lub po prostu wzbogacić swoją wiedzę, bo, oprócz tego, że uczą, kursy to również interesujące zajęcia.

Aktualnie dostępne kursy:

*KS SOMED w pracy gabinetu stomatologicznego 30.10.2021 godzina 8.00

*Kurs masażu bańką chińską 30.10.2021 godzina 8:00

*Wybielanie zębów systemem PREVDENT  31.10.2021 godzina 8:00

*Mezoterapia mikroigłowa 03.11.2021 godzina 16:00

*Mezoterapia mikroigłowa 27.10.2021 godzina 16:00

*Język migowy w pracy Rejestratorki/Sekretarki Medycznej 20/21, 27/28.11.2021 godzina 17:00 (4 spotkania po 4 h na Teams)

*Język migowy w pracy Asystentki i Higienistki Stomatologicznej 4/5, 11/12.12.2021 godzina 16:30 (4 spotkania po 4 h)

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP