TEB Lublin

Kursy - Lublin

Obecnie, żeby zabezpieczyć swoją zawodową przyszłość, trzeba nauczyć się bycia elastycznym. Jeden zawód to nierzadko za mało, a w trudnych na rynku czasach dobrze jest mieć dodatkową furtkę i być przygotowanym do pracy w innym lub nawet w innej branży. Żeby zdobyć niezbędne do tego kwalifikacje, można zapisać się na dodatkowe studia, ale rzetelną wiedzę otrzymać można również i na profesjonalnych kursach i szkoleniach, np. tych organizowanych przez TEB Edukacja w różnych miastach w Polsce.

Kursy Lublin to zajęcia dla wszystkich tych osób, które chcą związać się głównie z branżą kosmetyczną lub szukać pracy w gabinetach stomatologicznych, ale oferta TEB regularnie się poszerza i zainteresowani praktycznie bez ograniczeń i bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów mogą zdobywać kwalifikacje do pracy w nowym zawodzie.

W zależności od wybranego kursu, program zajęć rozpisany jest na kilka lub nawet kilkadziesiąt godzin, a zajęcia odbywają się w weekendy albo popołudniami w dni powszednie. Droższe kursy opłacać można w kilku ratach, a na zajęcia można zapisać się tak samo w sekretariacie TEB w konkretnym mieście lub przez internet. W ramach zajęć kursanci otrzymują materiały szkoleniowe, zaś po ich zakończeniu wydawane są certyfikaty TEB wraz z pismem MEN. Warto o ich posiadaniu wspomnieć w swoim CV, tym bardziej że na zajęciach zdobywa się nie tylko wiedzę czysto teoretyczną, ale i praktyczną i wykorzystuje się ją od razu w części warsztatowej każdego z kursów.

Warto zainteresować się ofertą TEB Edukacja, zainwestować w swoją przyszłość, nakierować swoją karierę zawodową na zupełnie nowe tory lub po prostu wzbogacić swoją wiedzę, bo, oprócz tego, że uczą, kursy to również interesujące zajęcia.

 

Wybielanie zębów systemem Prevdent dnia 02.07.2022

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP