TEB Lublin

Kursy - Lublin

Obecnie, żeby zabezpieczyć swoją zawodową przyszłość, trzeba nauczyć się bycia elastycznym. Jeden zawód to nierzadko za mało, a w trudnych na rynku czasach dobrze jest mieć dodatkową furtkę i być przygotowanym do pracy w innym lub nawet w innej branży. Żeby zdobyć niezbędne do tego kwalifikacje, można zapisać się na dodatkowe studia, ale rzetelną wiedzę otrzymać można również i na profesjonalnych kursach i szkoleniach, np. tych organizowanych przez TEB Edukacja w różnych miastach w Polsce.

Kursy Lublin to zajęcia dla wszystkich tych osób, które chcą związać się głównie z branżą kosmetyczną lub szukać pracy w gabinetach stomatologicznych, ale oferta TEB regularnie się poszerza i zainteresowani praktycznie bez ograniczeń i bez konieczności spełniania dodatkowych wymogów mogą zdobywać kwalifikacje do pracy w nowym zawodzie.

W zależności od wybranego kursu, program zajęć rozpisany jest na kilka lub nawet kilkadziesiąt godzin, a zajęcia odbywają się w weekendy albo popołudniami w dni powszednie. Droższe kursy opłacać można w kilku ratach, a na zajęcia można zapisać się tak samo w sekretariacie TEB w konkretnym mieście lub przez internet. W ramach zajęć kursanci otrzymują materiały szkoleniowe, zaś po ich zakończeniu wydawane są certyfikaty TEB wraz z pismem MEN. Warto o ich posiadaniu wspomnieć w swoim CV, tym bardziej że na zajęciach zdobywa się nie tylko wiedzę czysto teoretyczną, ale i praktyczną i wykorzystuje się ją od razu w części warsztatowej każdego z kursów.

Warto zainteresować się ofertą TEB Edukacja, zainwestować w swoją przyszłość, nakierować swoją karierę zawodową na zupełnie nowe tory lub po prostu wzbogacić swoją wiedzę, bo, oprócz tego, że uczą, kursy to również interesujące zajęcia.

Aktualnie dostępne kursy:

*KS SOMED w pracy gabinetu stomatologicznego 22.05.2021 godzina 13.00

*Praca z trudnym klientem w aptece, współpraca w zespole 22.05.2021 godzina 15.00

*Praca z trudnym pacjentem w gabinecie stomatologicznym 28.05.2021 godzina 15.30

*Specyfika pracy z dzieckiem lękliwym, agresywnych, nadpobudliwym oraz zasady poprawnej komunikacji z rodzicami  12.06.2021 godzina 12.00

*Taping w podologii 03.07.2021 godzina 8:00

*Język migowy dla Rejestratorek Medycznych 15, 18, 22, 25, 29.06.2021

*Wybielanie zębów systemem PREVDENT 19.06.2021 godzina 8:00

*KS SOMED w pracy gabinetu stomatologicznego 27.06.2021 godzina 8:00

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP