Kursy - Legnica

Doświadczenia z lat szkolnych przekonują, że nauka nie jest przyjemna. Po zakończeniu jednak tej formalnej edukacji można się przekonać, że jest zupełnie inaczej. Studia, szkolenia, kursy mogą okazać się niezwykle inspirujące, a w dodatku stwarzają wiele wspaniałych możliwości zawodowych. TEB Edukacja ma w swojej ofercie kursy jednocześnie przyszłościowe i bardzo atrakcyjne. Wśród nich znaleźć można zajęcia typowo kosmetyczne i stomatologiczne oraz medyczne, ale są też i kursy Legnica dla osób, które chcą pracować w księgowości lub zająć się tworzeniem stron www lub projektowaniem graficznym.

Oferta TEB Edukacja jest bardzo urozmaicona, znaleźć w niej można tak samo zajęcia, które pozwolą się przebranżowić i przygotować od podstaw do pracy w nowym zawodzie, jak również i takie, które świetnie uzupełnią posiadane już wykształcenie. W dodatku w TEB Edukacja odpowiedni kurs dla siebie znajdzie dosłownie każdy, również osoby 50+. Chociaż po każdym z kursów otrzymuje się certyfikat TEB oraz pismo na druku MEN, którymi pochwalić się można pracodawcom, to jednak na wiele z tych zajęć można się zapisać tylko dla własnych potrzeb. Szkolenia z wizażu czy robienia makijażu powinny spodobać się wszystkim paniom, które chcą o siebie profesjonalnie zadbać, z kolei zajęcia z dekorowania wnętrz przypadną do gustu wielu pasjonatom.

Oferta TEB Edukacja atrakcyjna jest przy tym nie tylko ze względu na tę kursową różnorodność, ale również i ceny. Najkrótsze kursy nie są wielkim wydatkiem, a te droższe i dłuższe zajęcia można opłacać w ratach. Same zajęcia też nie kolidują z codziennymi obowiązkami, ponieważ odbywają się w trybie zaocznym lub wieczorowym.

Znajdź kurs

Medyczne i farmaceutyczne:

299.00 zł Masaż kobiet w ciąży

Termin: 08.10.2022 r.
Czas trwania: 8 godzin
Czytaj więcej

Hobbistyczne:

289.00 zł Tworzenie ceramiki artystycznej poziom podstawowy cz. I i II

Termin: 08.10.2022 r. - cz. I oraz 10.11.2022 r. - cz. II
Czas trwania: 6 godzin - cz. I oraz 4 godziny - cz. II
Czytaj więcej

Godło RP