TEB Katowice

Kursy - Katowice

Kwalifikacje podnosi się zazwyczaj z myślą o awansie czy znalezieniu nowej i ciekawszej pracy. Jednak nowe umiejętności można zdobywać również i dla siebie, a nie tylko z myślą o dodatkowym zarobku. Na ofertę TEB Edukacja składają się tak samo praktyczne i cenione obecnie szkolenia i kursy różnych typów, ale również i zajęcia i warsztaty, które zainteresują pasjonatów czy osoby, które chcą uzupełnić posiadaną wiedzę z różnych dziedzin.

Spośród wielu placówek TEB w Polsce wyjątkowo rozbudowana jest oferta jeśli chodzi o kursy Katowice. Zainteresowani mogą zapisywać się na kursy stomatologiczne, farmaceutyczne, kosmetyczne, ale i informatyczne oraz z zakresu administracji i finansów. Obok tych popularnych kursów, jak zajęcia z wybielania zębów, różnych odmian manicure czy technik masażu, można zdecydować się na interesujące kursy o suplementach diet i dermokosmetykach, które z pewnością zainteresują wszystkie osoby, które lubią o siebie dbać i być na bieżąco z rynkowymi nowinkami.

Szansą na ciekawą pracę czy nawet dodatkowe zlecenia po godzinach są zaś z pewnością zajęcia z obsługi komputera oraz z grafiki komputerowej, dzięki którym można nie tylko poznać podstawowe aplikacje komputerowe, ale i nauczyć się np. projektować nie tylko grafikę, ale i strony www. Te informatyczne zajęcia są idealne dla wszystkich, bez względu na wiek, również dla osób 50+, które nie miały okazji bliżej zapoznać się z nowoczesnymi technologiami, a utrata pracy zmusza ich do zdobycia nowych umiejętności i przekwalifikowania się.

Kursy w TEB Edukacja są prowadzone przez profesjonalistów, kursanci w cenie kursu mają zapewnione materiały szkoleniowe oraz certyfikat TEB i pismo MEN po ukończeniu zajęć. Opłaty przyjmowane są jednorazowo lub na raty, a na zajęcia można zapisywać się również online. Warto korzystać z tej oferty, która może skierować karierę na zupełnie nowe tory. 

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP