Kursy - Jastrzębie Zdrój

Zainwestowanie w siebie i zdobycie nowych umiejętności to zawsze świetny pomysł, tym bardziej obecnie, kiedy to elastyczność i gotowość do zmian pracodawcy doceniają coraz bardziej. Warto więc stale uzupełniać swoje wykształcenie, ale i nie zamykać się na inne możliwości. Przygotowanie się do pracy w innej branży czy na innym stanowisku to przecież zawsze dobra okazja, żeby nie tylko zmienić zawód i pracę, ale i znaleźć dodatkowe zajęcie, które zapewni dodatkowe źródło dochodu.

Oferta TEB Edukacja skierowana jest do wszystkich tych osób, które wierzą, że mogą wziąć swoją karierę we własne ręce i to od nich zależy, ile zarobią. W dodatku, wybierając kursy TEB, można szybko dojść do wniosku, że nauka, jak również i przyszła praca, wcale nie muszą być przykrym obowiązkiem, lecz zajęciem wykonywanym z pasją. W coraz większej ilości placówek TEB w różnych miastach zapisywać się można na zajęcia praktyczne, przyszłościowe, w których udział z pewnością szybko przyniesie wymierne korzyści. W zależności od miasta, oferta kursowa jest inna. Przykładowo kursy Jastrzębie Zdrój to zajęcia z zakresu kosmetyki i fryzjerstwa, a obecnie zapisywać się można na praktyczne zajęcia z przedłużania i stylizacji paznokci, na których z pewnością skorzystają nie tylko zawodowe kosmetyczki.

Kursy i szkolenia w TEB Edukacja zawsze odbywają się w dogodnych dla kursantów terminach, zapisywać się można na zajęcia w trybie wieczorowym lub weekendowym, program zajęć uwzględnia tak samo zajęcia praktyczne i teoretyczne, które prowadzą zawsze doświadczeni nauczyciele. Zapisy na zajęcia prowadzone są online, płatności dokonywać można na raty, a po ukończeniu kursu wszyscy uczestnicy otrzymują stosowne zaświadczenie TEB Edukacja oraz pismo od MEN.

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP