TEB Gorzów

Kursy - Gorzów

Zdobywanie nowych kwalifikacji niekoniecznie wymaga podjęcia kolejnych studiów. Potrzebne dziś umiejętności z powodzeniem zdobyć można na znacznie krótszych, nastawionych na praktykę, szkoleniach i kursach, które w dodatku organizowane są w większości z większych miast w Polsce. Oferta TEB Edukacja jest coraz bardziej rozbudowana, a w większości miast można zapisać się na kursy, które pozwolą zdobyć cenione obecnie na rynku  umiejętności.

Kursy Gorzów to przede wszystkim zajęcia z branży farmaceutycznej, medycznej i kosmetycznej, dzięki którym można zdobyć dodatkowe kwalifikacje do wykonywanej już pracy lub nawet umiejętności, które pozwolą zmienić zawód czy branżę. Żeby wziąć udział w kursach, nie jest potrzebne specjalne przygotowanie, na zajęcia zapisać można się online, istnieje również możliwość płatności za kursy w ratach.

W  Gorzowie szczególnie warte uwagi są kursy masażu klasycznego I stopnia. Zajęcia łączą praktykę z teorią, a lekcje odbywają się w dogodnych porach, w weekendy i wieczorami, tak, żeby nie kolidowały z codziennymi obowiązkami. W Gorzowie można się ponadto  zapisać na kurs masażu gorącymi kamieniami, pierwszej pomocy przedmedycznej, a kosmetyczki, jak również i osoby zainteresowane taką pracą, mogą z kolei zdecydować się na kursy z przedłużania rzęs oraz stylizacji paznokci.

Po odbyciu zajęć w TEB Edukacja każdy kursant otrzymuje zaświadczenie z MEN oraz certyfikat TEB, o których posiadaniu warto wspomnieć w swoim CV. Nowe umiejętności mogą okazać się nie tylko szansą na nową i lepszą pracę, ale również i okazją na zdobycie dodatkowych zleceń po godzinach. Kilka godzin spędzonych na kursie może okazać się więc doskonałą inwestycją czasu i pieniędzy, które zwrócą siew bardzo krótkim czasie. 

Znajdź kurs

Medyczne i farmaceutyczne:

400.00 zł Mezoterapia igłowa

Termin: 27.07.2021
Czas trwania: 5 godzin
Czytaj więcej

Godło RP