TEB Gliwice

Kursy - Gliwice

Elastyczność, gotowość na zmiany, chęć do nauki to cechy, które ceni się najbardziej u współczesnych pracowników i kandydatów do pracy. Warto więc korzystać z możliwości  doszkalania w miejscu pracy albo samodzielnie wybierać szkolenia i kursy, które mogą okazać się przepustką do awansu, podwyżki czy etatu. Nowoczesna oferta TEB Edukacja cieszy się rosnącą popularnością wśród czynnych zawodowo osób w różnym wieku, a profesjonalne szkolenia i kursy organizowane są już we wszystkich z większych miastach w Polsce. Coraz bogatsza jest też oferta kursowa w Gliwicach. Zainteresowani mogą zapisywać się w Oddziale w Gliwicach na kursy stomatologiczne, z zakresu administracji i finansów oraz z zakresu kosmetyki i pielęgnacji. 

Kursy stomatologiczne organizuje się z myślą o higienistkach, które chcą pracować w gabinetach stomatologicznych. Z TEB Edukacja nauczyć się można profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym, zapisać się na kursy fluoryzacja i lakowanie zębów oraz skaling i piaskowanie w codziennej praktyce stomatologicznej. Placówka organizuje też kilkugodzinne kursy z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szansą na awans lub nawet przebranżowienie może natomiast okazać się kurs specjalista ds. kadr i płac. Program rozpisany jest na 60 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywają się w systemie wieczorowym, a kursanci mają okazję nie tylko poznać obsługę programów Symfonia i Płatnik, ale również uczą się zarządzać zasobami ludzkimi w teorii i praktyce. Podczas zajęć otrzymują kompleksową wiedzę z prowadzenia dokumentacji, sporządzania różnych typów umów, rozliczania czasu pracy, przepisów BHP, dowiadują się jak rozliczać podróże służbowe oraz jak przygotować profesjonalnie dokumenty  do urzędu skarbowego i zakładu ubezpieczeń społecznych. 

Po ukończeniu kursów w TEB Edukacja otrzymuje się certyfikat TEB oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z Rozporządzeniem MEN. Bardziej rozbudowane i droższe kursy opłacać można w kilku ratach, a na zajęcia zapisywać się można przez internet. 

Znajdź kurs

W tej chwili brak aktualnych kursów w wybranym Oddziale.
W sprawie planowanych nowych edycji kursów prosimy o kontakt z Sekretariatem Oddziału.


Godło RP