TEB Gliwice

Kursy - Gliwice

Elastyczność, gotowość na zmiany, chęć do nauki to cechy, które ceni się najbardziej u współczesnych pracowników i kandydatów do pracy. Warto więc korzystać z możliwości  doszkalania w miejscu pracy albo samodzielnie wybierać szkolenia i kursy, które mogą okazać się przepustką do awansu, podwyżki czy etatu. Nowoczesna oferta TEB Edukacja cieszy się rosnącą popularnością wśród czynnych zawodowo osób w różnym wieku, a profesjonalne szkolenia i kursy organizowane są już we wszystkich z większych miastach w Polsce. Coraz bogatsza jest też oferta kursowa w Gliwicach. Zainteresowani mogą zapisywać się w Oddziale w Gliwicach na kursy stomatologiczne, z zakresu administracji i finansów oraz z zakresu kosmetyki i pielęgnacji. 

Kursy stomatologiczne organizuje się z myślą o higienistkach, które chcą pracować w gabinetach stomatologicznych. Z TEB Edukacja nauczyć się można profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym, zapisać się na kursy fluoryzacja i lakowanie zębów oraz skaling i piaskowanie w codziennej praktyce stomatologicznej. Placówka organizuje też kilkugodzinne kursy z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szansą na awans lub nawet przebranżowienie może natomiast okazać się kurs specjalista ds. kadr i płac. Program rozpisany jest na 60 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywają się w systemie wieczorowym, a kursanci mają okazję nie tylko poznać obsługę programów Symfonia i Płatnik, ale również uczą się zarządzać zasobami ludzkimi w teorii i praktyce. Podczas zajęć otrzymują kompleksową wiedzę z prowadzenia dokumentacji, sporządzania różnych typów umów, rozliczania czasu pracy, przepisów BHP, dowiadują się jak rozliczać podróże służbowe oraz jak przygotować profesjonalnie dokumenty  do urzędu skarbowego i zakładu ubezpieczeń społecznych. 

Po ukończeniu kursów w TEB Edukacja otrzymuje się certyfikat TEB oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z Rozporządzeniem MEN. Bardziej rozbudowane i droższe kursy opłacać można w kilku ratach, a na zajęcia zapisywać się można przez internet. 

Znajdź kurs

Medyczne i farmaceutyczne:

300.00 zł Masaż gorącymi kamieniami

Termin: 24 września 2022
Czas trwania: 10 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

400.00 zł Kinesiology taping - plastrowanie dynamiczne

Termin: 15 października 2022
Czas trwania: 6 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Kosmetyka i fryzjerstwo:

350.00 zł Laminacja brwi

Termin: 20 sierpnia 2022
Czas trwania: 5 h lekcyjnych
Czytaj więcej

400.00 zł Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Termin: 27 sierpnia 2022
Czas trwania: 10 godzin
Czytaj więcej

300.00 zł Stylizacja paznokci - Podstawy zdobień

Termin: 3 września 2022 godz. 9:00-15:00
Czas trwania: 8 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

400.00 zł Przedłużanie rzęs metodą objętościową 2D/8D

Termin: 15 października 2022
Czas trwania: 10 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Administracja i finanse:

550.00 zł Specjalista ds.kadr i płac

Termin: 3 września 2022
Czas trwania: 30 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Inne:

450.00 zł Kurs Zaawansowany Microsoft Excel - 20H

Termin: 10 września 2022
Czas trwania: 20 godzin lekcyjnych
Czytaj więcej

Godło RP