TEB Gdańsk

Kursy - Gdańsk

Swój los, przynajmniej ten zawodowy, każdy może wziąć we własne ręce, a nawet świetna praca pojawi się z pewnością w zasięgu możliwości, jeśli tylko zadba się o zdobycie niezbędnych do niej kwalifikacji i umiejętności. Odbycie kilkugodzinnego kursu już jest dobrym początkiem do szukania dodatkowego zajęcia, a bardziej rozbudowane szkolenia  pozwalają zmienić zawód lub branżę. Oferta TEB Edukacja powinna przypaść do gustu wszystkim tym osobom, które chcą same kierować swoją karierą i stale się rozwijać, tym bardziej, że zajęcia organizowane są we wszystkich z większych miast w Polsce. Kursy w Gdańsku skierowane są głównie do osób zainteresowanych pracą w gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych, ale również i do wszystkich tych, którzy na poważnie zastanawiają się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. Decydując się na kursy w TEB Edukacja, ma się w atrakcyjnej cenie zapewnione nie tylko materiały dydaktyczne oraz zajęcia teoretyczne i praktyczne z doświadczonymi nauczycielami, ale również i certyfikat TEB oraz zaświadczenie z MEN po zakończeniu kursu.

Z kursów stomatologicznych można zdecydować się na zajęcia przygotowujące do pracy higienistki w gabinetach stomatologicznych, jak również i na kursy z profilaktyki próchnicy oraz profesjonalnego oczyszczania zębów. Kursy kosmetyczne z kolei zainteresować mogą tak samo osoby bez wcześniejszego przygotowania do tego typu pracy, jak również i zawodowe kosmetyczki, które chcą być na bieżąco z nowościami. TEB Edukacja w Gdańsku oferuje zajęcia z body wrappingu oraz masażu antycellulitowego bańką chińską.

W Gdańsku do  swoich nowych zawodowych obowiązków świetnie mogą przygotować się też przyszli przedsiębiorcy. Z myślą o nich TEB Edukacja organizuje kursy z kadr i płac, prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz zajęcia ABC przedsiębiorczości, podczas których można dowiedzieć się, jak krok po kroku zakłada się firmę, przygotowuje biznesplan, strategię finansową i prowadzi firmową księgowość.Znajdź kurs

Kosmetyka i fryzjerstwo:

400.00 zł Lifting, laminacja i botox rzęs

Termin: 08 lutego 2022 roku
Czas trwania: 7 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

430.00 zł Chiński masaż twarzy, szyi i dekoltu

Termin: 15 marca 2022 roku
Czas trwania: 6 godzin dydaktycznych 14:30-19:30
Czytaj więcej

Informatyka i media:

400.00 zł Excel w pigułce

Termin: 8.02,9.02,10.02.2022 roku - 3 dni szkoleniowe w godzinach 17:00-19:30
Czas trwania: 12 godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

Inne:

400.00 zł Masaż LOMI LOMI Nui

Termin: 07 lutego 2022 roku
Czas trwania: w godzinach 15:00-20:15 - 7godzin dydaktycznych
Czytaj więcej

Godło RP