Słuchacze i absolwenci o nas

Anna Blabuś - słuchaczka na kierunku Technik farmaceutyczny w Opolu  

„Zawsze chciałam pracować z ludźmi, najlepiej w medycynie. Równolegle studiuję biotechnologię kosmetyczną. To fascynujące, wiedzieć jak i dlaczego działają leki, suplementy i inne substancje.”

Czytaj więcej

Ania Nowak - słuchaczka na kierunku Terapeuta zajęciowy w Gdańsku  

„Kierunek Terapeuta Zajęciowy:  Wybrałam go, ponieważ w przyszłości chciałabym pracować w tym zawodzie. Praca z chorymi, a zwłaszcza dziećmi, mnie przyciąga i lubię to. Na co dzień przebywam z chorymi osobami. Dlatego myślę że ten kierunek w pełni pasuje do mnie.”

Czytaj więcej

Mateusz Bujnowski - słuchacz na kierunku Technik masażysta w Gdyni  

„W swoim życiu nie lubię ograniczeń. Zawód masażysty daje bezpieczeństwo finansowe i swobodę w planowaniu swojego czasu pracy. Ten kierunek jest idealnie dopasowany do moich oczekiwań wobec pracy. Uczę się tego zawodu już od roku i uważam, że to świetna inwestycja na przyszłość.”

Czytaj więcej

Paulina Sidzina - słuchaczka na kierunku Technik farmaceutyczny w Bielsko-Białej  

„Technik farmaceutyczny. Dlaczego? Zajęcia odbywają się w przystępnej formie w weekendy, dzięki czemu mogę bez problemu pogodzić to ze studiami. Kadra wprost rewelacyjna, widać że uczymy się konkretów, a nie czegoś co nam się w życiu nie przyda, szczególnie biorąc pod uwagę  egzamin zawodowy.”

Czytaj więcej

Rafał Jachimowski - absolwent kierunku Opiekun medyczny  

Po skończeniu nauki w kierunku Opiekun Medyczny nie zdążyłem otrzymać jeszcze dyplomu, a już dostałem propozycję pracy w tym zawodzie. Tak dobrze uczą ps: pracuję do dziś i bardzo sobie chwalę.

Czytaj więcej

Godło RP