Słuchacze i absolwenci o nas

Jagoda Sztor - słuchaczka na kierunku Asystentka stomatologiczna w Świdnicy  

Wybrałam TEB Edukacja, ponieważ chciałam zdobyć zawód po maturze. Skończyłam liceum, które nie daje dużych możliwości. Miałam rok przerwy pomiędzy studiami, ponieważ nie uruchomiono kierunku, na który chciałam iść. 

Czytaj więcej

Patrycja Szkiłądź - słuchaczka na kierunku Technik farmaceutyczny w Pile  

„Warto przyjść na zajęcia do TEB Edukacja, ponieważ mamy najlepszych wykładowców, którzy są zawsze uśmiechnięci i gotowi do pracy.  Polecam każdemu kierunek Technik Farmaceutyczny, ponieważ możemy się od podstaw nauczyć wszystkiego co jest nam potrzebne do pracy w zawodzie.

Czytaj więcej

Justyna Stępień - słuchaczka na kierunku Technik usług kosmetycznych oraz Administracja i finanse  

„Dlaczego warto się uczyć? Wybrałam dwa kierunki: po pierwsze technik usług kosmetycznych, ponieważ mogę rozwijać swoją pasję, mogę pielęgnować skórę swoją oraz swoich klientek które wychodzą z zabiegów z uśmiechem na twarzy, z lepszym samopoczuciem a co najważniejsze z poczuciem bycia piękniejszym."

Czytaj więcej

Karolina Oleksowicz - słuchaczka na kierunku Wizaż i stylizacja paznokci w Gdańsku  

„Kierunek wizaż i stylizacja paznokci oraz technik usług kosmetyczny to kierunek dla osób, które maja zdolności manualne, są dokładne oraz interesują się zdrowiem i urodą. Zajęcia są ciekawe, na których maksimum czasu poświęca się na praktykę. Wiedza, którą zdobyłam przydaje mi się w życiu codziennym. Polecam każdej dziewczynie, którą interesuje zdrowy i estetyczny wygląd. Szkoła TEB jest dla każdego!”

Czytaj więcej

Aldona Dzięgielewska - słuchaczka na kierunku Technik masażysta  

„Dlaczego wybrałam kierunek tech. masażysta w TEB Edukacja?? To szkoła, która ma fenomenalną, profesjonalną kadrę. To szkoła, która uczy konkretów, jak mogę sama otworzyć działalność gospodarczą, w jaki sposób podejść do pacjenta oraz przede wszystkim, jak dobrze zająć się pacjentem.”

Czytaj więcej

Godło RP