Artykuły

Powrót do listy

TEB Edukacja - Twój najlepszy wybór  

Skoro czytasz ten artykuł, to znaczy, że już jesteś naszym słuchaczem lub zastanawiasz się nad wyborem naszej szkoły.

Na wstępie bardzo chcielibyśmy Tobie podziękować za zainteresowanie oraz przekazać parę interesujących faktów o TEB Edukacja:


1. Kładziemy ogromny nacisk na wiedzę praktyczną.

Wiemy, że celem nauki jest późniejsza praca w zawodzie. Dlatego kładziemy największy nacisk na praktykę. Słuchaczy uczymy w taki sposób, aby po ukończeniu TEB Edukacja mogli rozpocząć pracę zawodową. A wysoka zdawalność egzaminów tylko potwierdza, że sposób nauczania, który wybraliśmy, daje rezultaty.

 

2. Tworzymy przyjazne szkoły.

Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko nauka jest najważniejsza. Nasze sekretariaty są pomocne i otwarte na potrzeby słuchaczy. Do każdego słuchacza podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zajęcia prowadzone są w przystępny i ciekawy sposób.

Zobacz jak wyglądają nasze szkoły!

 

3. Posiadamy nowoczesne, dobrze wyposażone pracownie.

Bardzo ważne jest, aby nauka odbywała się na nowoczesnym sprzęcie. Dzięki temu, po zakończeniu nauki można bez obaw rozpocząć pracę w zawodzie. Dopełniamy wszelkich starań, żeby nasze pracownie były jak najlepiej wyposażone, a sprzęt systematycznie uzupełniany i odnawiany.

Zapraszamy do naszej galerii na Facebooku, gdzie zamieszczamy zdjęcia pracowni.

 

4. Uczą u nas nauczyciele - praktycy.

Uczy u nas doświadczona kadra pedagogiczna. Ogromna część nauczycieli jest praktykami: stomatolodzy, farmaceuci, masażyści czy też wizażyści. Osiągają oni ogromne sukcesy w wykonywanych zawodach: wykładowca z oddziału w Żorach, który jest v-ce mistrzem świata w zdobieniu paznokci, czy też wykładowczyni z Bielska-Białej, która zajęła III miejsce w I Mistrzostwach Polski Kosmetyczek i Kosmetologów.


5. Mamy doświadczenie w nauczaniu.

Istniejemy już od ponad 20 lat, a naukę u nas ukończyło około 100 000 absolwentów. Wchodzimy w skład największego holdingu edukacyjnego w Polsce. W naszej ofercie znajduje się 36 przyszłościowych kierunków. Aż 9 na 10 absolwentów uważa, że nauka w TEB Edukacja to dobra inwestycja na przyszłość!


Godło RP